Marie Němcová

Marie Němcová

Ředitelka MŠ – program Začít spolu

Je vystudovaná zdravotní sestra, která začínala svou kariéru v psychiatrické ambulanci. Za tuto dvouletou zkušenost je velice vděčná, jelikož měla možnost se setkat nejen s dospělými, ale také dětskými pacienty. Zároveň Marii tato praxe ujistila, že by se dále chtěla věnovat dětem, ale za příjemnějších podmínek. Nastoupila tedy jako zdravotní sestra v mezinárodních jeslích a pomáhala těm nejmenším v jejich rozvoji a provázela je světem v prvních letech jejich života. Po dvou letech v jeslích vystudovala také obor Předškolní a mimoškolní pedagogika na SŠ v Praze.

Marie je matkou dvou dcer, které můžete vídat ve 1st Baby School. Má ráda tvoření, turistiku, běh a literaturu.

V práci je pro ni velmi důležitý spokojený kolektiv dětí. Samozřejmostí je sebevzdělávání a osobní rozvoj v oboru, jedině tak je totiž možné dosáhnout podnětného a inspirujícího prostředí, jenž je nezbytné pro správný vývoj Vašich dětí.

Kristýna Květoňová

Kristýna Květoňová

Zástupkyně ředitelky

Kristýna právě dokončuje studium na Svatojánské koleji, kde 3 roky studovala předškolní a mimoškolní pedagogiku. Její absolventská práce se věnuje výuce cizích jazyků v předškolním věku, se kterou má 10 leté zkušenosti ve výukovém centru Helen Doron Early English, kde působila jako lektor angličtiny pro děti od 3 měsíců do 10 let. Má také bohaté zkušenosti s vedením a provozem mezinárodní mateřské školy.

Je maminkou 2 dcer, které prošly základní školu v bilingvním programu kombinovaném se Začít spolu a 1 syna, který navštěvuje Montessori základní školu. Velmi ráda tvoří, kreslí, fotografuje a miluje jachting.

Je pro ni velice důležité, aby prostředí, kde děti vyrůstají, hrají si, učí se, zkrátka objevují svět, bylo inspirativní, podnětné, respektující a bezpečné. Jejím cílem je, aby místo, kam své děti s důvěrou denně svěřujete do naší péče, bylo přesně takové.

Emira Tilekeeva

Emira Tilekeeva

Učitelka bilingvní Mateřské školy

Emira se o malé děti stará již 2,5 roku jako chůva. Má bohaté zkušenosti s prací s dětmi všech věkových kategorií od jednoho a půl roku do deseti let. Práci s malými dětmi má velmi ráda a ke každému dítěti přistupuje individuálně, kdy jim pomáhá růst a učit se.

V současné době studuje v posledním ročníku bakalářského studia obor žurnalistika a komunikace na Anglo-Americké Univerzitě se sídlem v Praze.
Mezi její vášně patří učení se novým jazykům, fotografování, cestování a tanec.

Být schopna se propojit s dětmi na hluboké úrovni, vybudovat si s nimi bezpečný a láskyplný vztah a nabídnout jim stabilní prostředí jsou pro ni při výuce důležitými prvky. Hlavním přístupem k výuce dětí anglického jazyka je pro ni komunikativní metoda prostřednictvím různých aktivit a her.